Захист Плюс - Системы Безопасности и Видеонаблюдения
+380 (97) 616-42-37
Отзывы о компании Захист Плюс - Камеры Видеонаблюдения Купить Wi-fi, 4G, с солнечной панелью
Світлана Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Камера підключається не до кожного маршрутизатора, в нас виникли проблеми з підключенням до тенди
Бабюк А.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Продавець скасував замовлення у зв'язку з відсутністю денного товару. На сайті досі цей товар з позначкою "в наявності".
Катерина С.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовила, оплатила,кошти списані, в додатку пише, що оплачено , а на новій пошті при отриманні пише , що посилка не оплачена, що в такому випадку робити? Звонила на гарячу лінію обіцяли вияснити та передзвонити, але так і не звонили. Ні грошей, ні відібрання посилки, можливо Ви зможете розібратися?
Павло П.
Очень плохо
Кошти списалися, проте, на пошті товар треба було оплатити ще раз , на повну суму. Спроби вийти на продавця були невдалими.
Ігор С.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
З двох камер одна прийшла зі слідами використання, після встановлення, камера виявилась не робоча, а саме не робочий блок живлення, на дзвінки не відповідають! Не рекомендую
Анатолій Л.
Отлично
Анатолій Л.
Отлично
Андрей А.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Заказывал камеру, пришла быстро, качество изабражения хорошее. Камера здохла на 3 день, Связаться с продовцом не реально, один раз перезвонили и сказали что перезвонят и до сих пор звонка нет.
Камера підключається не до кожного маршрутизатора, в нас виникли проблеми з підключенням до тенди
Продавець скасував замовлення у зв'язку з відсутністю денного товару. На сайті досі цей товар з позначкою "в наявності".
Замовила, оплатила,кошти списані, в додатку пише, що оплачено , а на новій пошті при отриманні пише , що посилка не оплачена, що в такому випадку робити? Звонила на гарячу лінію обіцяли вияснити та передзвонити, але так і не звонили. Ні грошей, ні відібрання посилки, можливо Ви зможете розібратися?
Кошти списалися, проте, на пошті товар треба було оплатити ще раз , на повну суму. Спроби вийти на продавця були невдалими.
З двох камер одна прийшла зі слідами використання, після встановлення, камера виявилась не робоча, а саме не робочий блок живлення, на дзвінки не відповідають! Не рекомендую
Заказывал камеру, пришла быстро, качество изабражения хорошее.
Камера здохла на 3 день,
Связаться с продовцом не реально, один раз перезвонили и сказали что перезвонят и до сих пор звонка нет.